cerny_paragraf

ZALOŽENÍ SRO – ZLÍNSKO

ZALOŽENÍ SRO – ZLÍNSKO

Advokátní kancelář zajistí u notáře dokumenty nezbytné pro založení a vznik společnosti s ručením omezeným, které zajistí založení společnosti s ručením omezeným a jeho zápis do obchodního rejstříku:

 

společenskou smlouvu ve formě notářského zápisu
návrh na zápis společnosti do obchodního rejstříku / přímý zápis notářem
související potřebné dokumenty

 

Zastoupení společníků či společníka na zakládající valné hromadě u notáře ze strany advokátní kanceláře se realizuje na základě plné moci. V rámci plné moci jsou uděleny advokátní kanceláři také závazné instrukce, např. ohledně názvu a sídla společnosti, společníků a jejich podílů, jednatelů a jejich jednatelských oprávnění apod.

 

Uvedené platí jen pro Zlínský kraj a v případě větší vzdálenosti mezi klientem a AK můžeme doporučit a zprostředkovat notáře přímo ve Zlíně, Vsetíně či Uherském Hradišti, se kterými v této oblasti dlouhodobě spolupracujeme. Notář zajistí přímý sepis uvedených dokumentů a zápis společnosti s ručením omezeným do obchodního rejstříku.

 

Založení a vznik společnosti s ručením omezeným je v současnosti otázkou dnů, nikoliv měsíců jako kdysi v minulosti. Od 1.1.2014 přitom základní kapitál ve společnosti s ručením omezeným může být již od 1,- Kč. Proto považujeme založení společnosti s ručením omezeným za vhodnější než koupi již existující společnosti (tzv. ready-made), u níž je třeba měnit mj. název, sídlo, společníky, jednatele apod. To mnohdy nemusí působit důvěryhodně vůči obchodním partnerům a někdy může zde být také riziko existence dluhů takové společnosti.

 

Zakládám SRO : krok za krokem

RECENZE

Vynikající
Na základě 84 hodnocení
Veronika Radošová
Veronika Radošová
Přišel mi dopis XXlet starý už jsem vůbec nevěděla že jsem si kdysi něco půjčovala a chtěli po mně zaplatit do 14ti dnů a tahle firma se o všechno postarala a za to jim patří velký dík,protože v dnešní době každý kouká sám na sebe a každý chce něco za něco a tohle mně velice mile překvapilo.Prostě děkuji
Martin Dyba
Martin Dyba
Rád bych poděkoval JUDr. Petru Hradilovi za vypracování kupní a darovací smlouvy s výmazem věcného břemene v jedné smlouvě a s vypracováním vkladu do katastru nemovitostí. Vše dopadlo na jedničku a ačkoliv jsem měl zprvu trochu nedůvěru k využití právních služeb jen prostřednictvím e-mailu a telefonu, mé obavy nebyly v tomto případě na místě. Jednání bylo velmi vstřícné, vše mi bylo podrobně vysvětleno. Služby této advokátní kanceláře mohu všem vřele doporučit.
Petr Holanek
Petr Holanek
Všem vřele doporučuji tuto advokátní kancelář. Povedlo se jim zachránit mi peníze a za to jsem jim velice vděčný!! Ještě jednou moc děkuji za pomoc!!
Filip Rataj
Filip Rataj
Práce AK je velice profesionální. Jejich reakce rychlé. Celý proces nám podrobně vysvětlili a díky jimi připraveným dokumentům proběhla veškerá administrativa hladce. Rozhodně mohu doporučit a v případě budoucích právních úkonů vím na koho se budu obracet. 100%.
Lucie Havlíková
Lucie Havlíková
Pan advokát byl velice ochotný, vše nám vysvětlil, zařídil a sepsal. Věnoval se nám i mezi vánočními svátky a po Novém roce vše jen dokončil podle našich požadavků. Mockrát děkujeme za rychlé a bezproblémové vyřízení přepisu nemovitosti a všem doporučujeme.
Miroslav Fučík
Miroslav Fučík
Chtěl bych poděkovat za perfektní vypracování darovací smlouvy.Na katastru nemovitostí proběhlo vše bez problémů.Advokátní kancelář určitě doporučuji.
Tomáš Červenka
Tomáš Červenka
SKVĚLÉ SLUŽBY! Po naší prosbě o rychlé vyhotovení smluv jsme byli ujištěni, že udělají maximum. Následně jsme vše, co jsme potřebovali, dostali ještě dříve, než bylo slíbeno a ve špičkové kvalitě. Doplňující dotazy obratem zodpověděli a přidali soupis následujícího postupu. Děkujeme a jednoznačně doporučujeme!

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.

Kontaktní formulář slouží k dotazům k právním službám online, které na webu nabízíme. Jedná-li se o uvedený typ dotazu, pak odpovídáme většinou do následujícího pracovního dne. Tyto dotazy jsou nezávazné a bezplatné. Nejsou zveřejňovány a podléhají mlčenlivosti. Odesláním formuláře berete na vědomí tyto podmínky a poučení.

ZAJÍMAJÍ VÁS BLIŽŠÍ PODMÍNKY ČI PŘESNÁ CENOVÁ NABÍDKA?

NEZÁVAZNĚ NÁS KONTAKTUJTE

608 979 055 | ONLINE CHAT | SEKRETARIAT@ADVOKAT-ZLINSKO.CZ