Návrh na rozvod manželství dohodou, dohoda o vypořádání SJM
Close
PRÁVNÍ SLUŽBY A SMLOUVY ONLINE
Mgr. Zdeněk RUMPLÍK

advokát

JUDr. Petr HRADIL

právník

Návrh na rozvod manželství dohodou, dohoda o vypořádání SJM

 

NÁVRH NA ROZVOD MANŽELSTVÍ DOHODOU

DOHODA O VYPOŘÁDÁNÍ SJM ONLINE

 

V příspěvku níže zjistíte potřebné informace k postupu u rozvodu dohodou a dohody o vypořádání SJM online.
Pokud máte k tématu rozvod dohodou a dohoda o vypořádání SJM jakýkoliv dotaz, naše kancelář je Vám k dispozici.

 

 

 

Rozvod manželství dohodou a SJM
ODPOVĚDI NA ČASTÉ OTÁZKY

 

ODPOVĚDI K ROZVODU ZDE

 

TABULKA VÝŽIVNÉHO

TABULKA VÝŽIVNÉHO ZDE

 

DOHODA SJM PO ROZVODU

DOHODA O VYPOŘÁDÁNÍ SJM PO ROZVODU ZDE

 

 

 

Návrh na rozvod manželství dohodou

VZOR 2023 ZDE

Návrh na rozvod bez dohody

VZOR 2023 ZDE

 

 

 

CHCETE SE NA COKOLIV ZEPTAT?

ZAJÍMÁ VÁS POSTUP NEBO CENA?

NEZÁVAZNĚ NÁS KONTAKTUJTE ONLINE

TYTO KONZULTACE JSOU ZDARMA

 

nebo

ONLINE CHAT

na webu vpravo dole

 

případně:

tel. 608 979 055

sekretariat@advokat-zlinsko.cz

 

 

 

 

 

 

ONLINE DOKUMENTY OD ADVOKÁTA

PRO KLIENTY Z CELÉ ČR

Z POHODLÍ DOMOVA A DISKRÉTNĚ

 

LEVNÉ A PŘEDEM JASNÉ CENY

PLATÍTE AŽ OBDRŽÍTE DOKUMENTY

 

BEZ RIZIKA VZORŮ Z INTERNETU

ODBORNĚ A NA MÍRU

PRÁVNĚ KVALITNĚ A S JISTOTOU

 

NERISKUJETE U SOUDU

KONZULTACE A NÁVOD SOUČÁSTÍ

KLADNÉ RECENZE KLIENTŮ NÍŽE

 

 

 

 

CENY VYBRANÝCH DOKUMENTŮ

Návrh na rozvod + návrh ohl. nezl. dětí + dohoda SJM s nemovitostmi 7.000 Kč
Návrh na rozvod bez nezl. dětí + dohoda SJM bez nemovitostí 5.000 Kč

ceny vč. DPH, konzultací a návodu k postupu

 

  

 

JAK FUNGUJE SLUŽBA ONLINE 

 

1. Váš dotaz – nezávazně

Zeptáte se nás nezávazně online.

2. Informace od nás

Sdělíme Vám cenu a jaké informace jsou potřeba.
Probereme s Vámi také Vaše dotazy.

3. Zpracování dokumentů

Pokud se rozhodnete pro řešení rozvodu online, vše přichystáme.
Spolu s návodem zašleme vše na Váš mail.

4. Platba

Uhradíte předem danou a pevnou odměnu až máte dokumenty u sebe.
V ceně je návod i konzultace.

návrh na rozvod manželství dohoda SJM

 

 

Naše kancelář připravuje klientům po celé ČR právně kvalitní dokumenty pro dohodový – nesporný rozvod

online, na míru, diskrétně a s právní garancí:

 

návrh na rozvod manželství dohodou
návrh na schválení dohody o svěření dětí a výživného
dohodu o vypořádání SJM před rozvodem

 

Advokátní kancelář Vám může zpracovat samostatně také právně kvalitní

dohodu o vypořádání SJM po rozvodu

 

 

ROZVOD MANŽELSTVÍ A DOHODA O VYPOŘÁDÁNÍ SJM

DALŠÍ ODKAZY K TÉMATU

 

Rozvod manželství a vypořádání SJM

Společné jmění manželů – SJM

Výživné pro děti a tabulka výživného

 

 

Další informace k tématu návrh na rozvod manželství a dohoda o vypořádání SJM naleznete na této stránce níže.

Pokud nenajdete odpověď na Vaši otázku, kontaktujte nás a zeptejte se – nezávazně.

 

návrh na rozvod manželství dohoda SJM

Recenze

Petr HolanekPetr Holanek
14:35 19 Mar 24
Všem vřele doporučuji tuto advokátní kancelář.Povedlo se jim zachránit mi peníze a za to jsem jim velice vděčný!!Ještě jednou moc děkuji za pomoc!!
Filip RatajFilip Rataj
07:20 08 Mar 24
Práce AK je velice profesionální. Jejich reakce rychlé. Celý proces nám podrobně vysvětlili a díky jimi připraveným dokumentům proběhla veškerá administrativa hladce. Rozhodně mohu doporučit a v případě budoucích právních úkonů vím na koho se budu obracet. 100%.
Lucie HavlíkováLucie Havlíková
20:51 16 Feb 24
Pan advokát byl velice ochotný, vše nám vysvětlil, zařídil a sepsal. Věnoval se nám i mezi vánočními svátky a po Novém roce vše jen dokončil podle našich požadavků. Mockrát děkujeme za rychlé a bezproblémové vyřízení přepisu nemovitosti a všem doporučujeme.
Tomáš ČervenkaTomáš Červenka
12:40 26 Jan 24
SKVĚLÉ SLUŽBY! Po naší prosbě o rychlé vyhotovení smluv jsme byli ujištěni, že udělají maximum. Následně jsme vše, co jsme potřebovali, dostali ještě dříve, než bylo slíbeno a ve špičkové kvalitě. Doplňující dotazy obratem zodpověděli a přidali soupis následujícího postupu. Děkujeme a jednoznačně doporučujeme!
Karolina KvitovaKarolina Kvitova
19:58 15 Nov 23
Po cetbe recenzi jsem nic jineho nez skvele sluzby neocekavala, ale realita prekonala veskera ma ocekavani - rychlost, ochota a automaticke upozorneni na souvislosti, ktere bezny obcan nevi (nebo je nedomysli), me temer sokovaly. ;)Mockrat dekuji panu Hradilovi a priste uz jedine do teto AK!
Ivana PerutkovaIvana Perutkova
07:35 26 Oct 23
Využila jsem služeb souvisejících s darovací smlouvou. Naprostá spokojenost - rychlost, srozumitelnost, profesionalita, příznivá cena. Můžu jen doporučit.
hana musilovahana musilova
16:17 10 Oct 23
Obrátila jsem se znovu na tuto advokátní kancelář. Zpracování darovací smlouvy bylo opět rychlé a precizní. Zápis do katastru proběhl v naprostém pořádku. Tuto advokátní kancelář vřele doporučuji.
Jiří VálekJiří Válek
12:54 27 Sep 23
Ing. Jiří Válek, MBA, Hrdějovice, okr. České BudějovicePro vypracování darovací smlouvy jsem si na základě vynikajících referencí vybral tuto AK. Jelikož jsem požadoval zřízení věcného břemene byla práce na DS složitější a především náročnější na vzájemnou komunikaci. To co již bylo napsáno v předcházejících referencích mohu z mé osobní zkušenosti zcela potvrdit.Zejména pak musím vyzdvihnout to, že přidanou hodnotu vidím v přístupu k poradenství, jehož rozsah AK nijak neomezuje a ani navíc neúčtuje. Její vysoce profesionální a vstřícný přístup mne velice mile překvapil. Mohu jen a jen doporučit využít služby této AK. Děkuji za spolupráci.
MONI KaMONI Ka
10:46 26 Sep 23
Skvělé, rychlé, příjemné,ochotné a profesionální jednání, smlouvy připraveny obratem, porada po telefonu, vždy byl pan JUDr. k dispozici, rovné a přímé jednání. Příjemné vystupování. 100% spokojenost, Doporučuji. Monika Samarova
BolidBolid
10:34 22 Sep 23
Potřeboval jsem vyřešit zrušení a vypořádání podílového spoluvlastnictví pozemku + návrh na vklad do katastru - vše proběhlo rychle a hladce, jsem moc spokojený. Doporučuji, perfektní komunikace a ochota
Lenka KubickovaLenka Kubickova
10:57 16 Aug 23
Tuto Advokátní kancelář můžu vřele doporučit!! Osobní přístup pana doktora Hradila a vstřícnost mě velmi mile překvapila. To se dnes opravdu jen tak nevidí.Děkuji ještě jednou za pomoc a konečné pozitivní rozhodnutí. Můžu všem jen doporučit!
Marcela BarošováMarcela Barošová
11:08 15 Jun 23
Tuto Advokátní kancelář můžu vřele doporučit. Vymáhala jsem sama pohledávku z mého podnikání od dlužníka skoro 6 měsíců a marně. Až po oslovení AK začal dlužník reagovat a dnes máme konečně vše doplaceno. Osobní přístup pana doktora Hradila a vstřícnost se dneska jen tak nevidí. Veškeré náklady do doby vymožení dluhu šly na vrub AK. Děkuji, že jste. Můžu všem .jen doporučit. Barošová Marcela, prádelna BLANKYT
AvaAva
10:23 26 May 23
Mám výbornou zkušenost s panem doktorem Hradilem, u kterého jsem si nechávala kontrolova kupní smlouvu na nemovitost. Pan doktor mi obratem odpověděl, smlouvu zkontroloval do 2 dnů, a poté jsme si ještě dvakrát volali. Při telefonátech mi vše jako laikovi vysvětlil, jaké situace mohou nastat a příklady z praxe. Za mě skvělá služba a výborná spolupráce. Doporučuji
Vendy _Vendy _
15:47 12 Apr 23
Předmětem spolupráce byla příprava Darovací smlouvy jako podklad pro změnu vlastníka v katastru nemovitostí. Služba je sice on-line, ale nijak nepostrádá na kvalitě. Již při prvním kontaktu jsme dostali maximum informací a návod, jak postupovat, taktéž na závěr. Samotná smlouva byla hotova rychle a precizně. Vše dopadlo výborně. Poměr cena/výkon je skvělá. Předala jsem doporučení známým.
Martin ŠkolníkMartin Školník
09:26 08 Apr 23
Po několika špatných zkušenostech jsme konečně našli skvělou AK zastoupenou JUDr. Hradilem. Jeho přístup byl vždy vstřícný, trpělivý a ochotný řešit problém. S čistým svědomím mohu všem vřele doporučit.
Markéta AdamovičováMarkéta Adamovičová
17:54 29 Mar 23
Z naší strany velká spokojenost. Darovací smlouva připravena do druhého dne, vše podrobně vysvětleno, drobné úpravy ve smlouvě provedeny obratem. Cena velmi příjemná. Osobní přístup velmi vstřícný. Jednoznačně doporučuji a AK děkuji za pomoc.
Arnošt NovotnýArnošt Novotný
14:39 08 Mar 23
Potřebovali jsme vyřešit převod majetku na naše dvě dcery.Raději jsme neriskovali a nezkoušeli si smlouvu napsat sami.A udělali jsme dobře - tato AK se ukázala jako velice profesionální, operativní a vstřícná. Během pár dní jsme měli smlouvu, ušetřili nám peníze při zápisu do katastru , kde mimo jiné nevznikly žádné potíže s přepisem. Opravdu doporučujiNovotná Soňa
Martina PipolyováMartina Pipolyová
14:30 21 Feb 23
Společnost mohu jen doporučit. Řešila jsem problém těsně před Vánoci minulého roku, ochotně mi se vším vyšli vstříc i před nadcházející dovolenou.Jako výhody mohu vypíchnout online vyřízení, rychlou komunikaci, vstřícnost a ochotu. Doufám, že advokáta nebudu znovu potřebovat, ale pokud ano, určitě se opět obrátím na pana Mgr. Rumplíka.
js_loader

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
  Kontaktní formulář slouží k dotazům k právním službám online, které na webu nabízíme. Jedná-li se o uvedený typ dotazu, pak odpovídáme většinou do následujícího pracovního dne. Tyto dotazy jsou nezávazné a bezplatné. Nejsou zveřejňovány a podléhají mlčenlivosti. Odesláním formuláře berete na vědomí poučení.  ZAJÍMAJÍ VÁS BLIŽŠÍ PODMÍNKY ČI PŘESNÁ CENOVÁ NABÍDKA?
  NEZÁVAZNĚ NÁS KONTAKTUJTE
  tel. 608 979 055 | Online chat | sekretariat@advokat-zlinsko.cz

   

  MÁTE JISTOTU PRÁVNĚ GARANTOVANÉHO ŘEŠENÍ ROZVODU DOHODOU A VYPOŘÁDÁNÍ SJM

   

  Narozdíl od různých vzorů s dokumenty k nespornému rozvodu dohodou (rozvodový návrh, návrh ohledně nezletilých dětí a dohoda o vypořádání společného jmění manželů – SJM) zpracovanými na míru od advokátní kanceláře neriskujete. Máte jistotu právně kvalitního řešení přesně pro daný případ. Dejte si pozor také na weby, u kterých v kontaktech nenajdete žádného konkrétního advokáta. Pouze notáři a advokáti za své smlouvy ručí a odpovídají – použití vzorových smluv z internetu je riziko.

   

   

  VZORY U ROZVODŮ A VYPOŘÁDÁNÍ SJM JSOU RIZIKOVÉ. PROBLÉM MŮŽE NASTAT I AŽ PO ROZVODU

   

  Často se řeší bohužel problémy i ze smluv o vypořádání společného jmění manželů – SJM, které rozvodovým soudem „prošly“, různé vzory smluv bývají rizikové. I „dobrý“ vzor můžete špatně vyplnit, něco opomenout atp. Ať již jde o soubory, které stáhnete a vyplňujete nebo o formuláře, do kterých doplňujete údaje a dokument se pak automaticky vygeneruje. Ručit totiž jen za správnost vzoru nebo ručit i za výsledek, jsou právně diametrálně odlišné věci. Poměrně často se nám stává, že se na nás obracejí klienti, kterým dohoda o vypořádání společného jmění manželů – SJM, sice „prošla“ rozvodovým soudem, ale následně taková vzorová smlouva „neprojde“ katastrem nemovitostí.

   

   

  ZA DOKUMENTY K ROZVODU DOHODOU A VYPOŘÁDÁNÍ SJM RUČÍME. NAVRHNEME VAŠE PRÁVNÍ ZAJIŠTĚNÍ

   

  Většina klientů se rozvádí jednou za život, hodnoty majetku ve společném jmění manželů bývají přitom zásadní, a řešit chybu až zpětně je problém. Za naše dokumenty k nespornému rozvodu dohodou (rozvodový návrh, návrh ohledně nezletilých dětí a dohoda o vypořádání společného jmění manželů – SJM), ale následně i za vklad do katastru nemovitostí ručíme a odpovídáme. Poskytneme samozřejmě potřebný návod a poučení a v ceně máte také konzultace. Navrhneme také Vaše právní zajištění. Klienti často např. neví, že součástí vypořádání společného jmění manželů – SJM v rámci nesporného rozvodu dohodou, by měly být také auta, bankovní účty či spoření, byť jsou evidovány jen na jednoho z manželů. Typicky bankovní účet je sice téměř vždy napsán na jméno jen jednoho z manželů, ale pokud na něj chodí finance za trvání manželství, prostředky na účtu jsou součástí SJM a je vhodné je v rámci dohody o vypořádání SJM určitě taktéž řešit. Nejen na tuto záležitost Vás upozorníme.

   

   

  INTERNETOVÉ CENY, DOTAZ K ROZVODU DOHODOU A VYPOŘÁDÁNÍ SJM JE NEZÁVAZNÝ

   

  Dokumenty, formuláře a papíry k nespornému rozvodu dohodou (rozvodový návrh, návrh ohledně nezletilých dětí a dohoda o vypořádání společného jmění manželů – SJM) online zpracováváme za velmi příznivé „internetové“ ceny, při zachování stejné odpovědnosti jako v klasické „kamenné“ kanceláři. Nezávazně se nás můžete dotázat na podmínky a cenu a teprve pak se rozhodnout. Nepožadujeme žádnou zálohu předem – smlouvu platíte, až obdržíte hotové dokumenty.

   

   

  ROZVOD DOHODOU A VYPOŘÁDÁNÍ SJM POHODLNĚ, DISKRÉTNĚ A RYCHLE ONLINE A PRO KLIENTY Z CELÉ ČR

   

  Dokumenty, formuláře a papíry k nespornému rozvodu dohodou (rozvodový návrh, návrh ohledně nezletilých dětí – svěření a výživné a dohoda o vypořádání společného jmění manželů – SJM) vyřídíme rychle a online, pro klienty z celé ČR.

   

   

  BEZPROBLÉMOVÝ PRŮBĚH U ROZVODOVÉHO SOUDU I NA KATASTRU

   

  S dokumenty k nespornému rozvodu dohodou zpracovanými na míru od advokátní kanceláře neriskujete, že vzory nesprávně vyplníte a následně budete složitě řešit problémy a z toho vyplývající zbytečná prodlení u rozvodového soudu, anebo posléze třeba i zamítavé rozhodnutí katastrálního úřadu, pokud jsou předmětem vypořádání i nemovitosti, tedy neriskujete ani ztrátu poplatku 2.000 Kč do katastru. Právně kvalitní dokumenty k nespornému rozvodu dohodou online Vás u naší kanceláře přitom nevyjdou o příliš více.

   

   

  JAK KONKRÉTNĚ PROBÍHÁ ŘEŠENÍ ROZVODU DOHODOU A VYPOŘÁDÁNÍ SJM ONLINE

   

  Zeptáte se (telefonicky, mailem, přes kontaktní formulář) nezávazně na cenu v konkrétním případě. My Vám obratem odpovíme. Pokud se Vám nabídka bude líbit, pošlete mailem informace, které jsou potřeba a které Vám mailem sdělíme. Poté dokumenty k rozvodu, svěření dětí, výživnému a vypořádání společného jmění manželů – SJM, vypracujeme a pošleme i se všemi potřebnými průvodními informacemi k dalšímu postupu na Váš mail. Platba probíhá až poté, co obdržíte hotové dokumenty. Nemusíte nikam chodit osobně, po celou dobu jsme Vám plně k dispozici i pro případné konzultace, mailem či telefonicky.

   

   

  ROZVOD MANŽELSTVÍ DOHODOU – KOMENTÁŘ

   

  Častým omylem je dojem, že stačí dokumenty k nespornému rozvodu sepsat i laicky pouze tak, aby vše tzv. prošlo u soudu a pouze podpisy nechat ověřit, zvláště za situace, kdy jsou manželé „na všem dohodnuti“.

   

  Takovým postupem si klienti mohou zbytečně komplikovat nebo prodlužovat řádný formální postup u soudu – soud může požadovat doplnění, často se stává, že dokumenty nejsou formálně v pořádku a celé rozvodové řízení se tím protahuje. Kromě toho ale z hlediska právní jistoty často nestačí jen to, že soud manželství rozvede a zdánlivě tak vše „projde“ soudem v pořádku. Dohoda o vypořádání SJM totiž není právně tak jednoduchá, jako samotná žaloba o rozvod a je třeba si uvědomit, že majetková sféra bývalých manželů může být rozvodem dotčena i řadu let po něm. Objevují se dodatečně např. dluhy, o nichž jeden z manželů vůbec nevěděl – přitom kvalitní dohoda by měla myslet i na takové případy.

   

  Nejzávažnější problémy v praxi nastávají často až po rozvodu, a to i u nesporného rozvodu dohodou, včetně problémů s exekucemi a vyplývají z právně špatně nebo nedostatečně sepsaných dohod o vypořádání SJM vypsaných podle obecných „zaručených“ vzorů.

   

  Vcelku často se dozvídáme o případech, kdy klienti využili nějaké obecné vzory dohod o vypořádání SJM (často před rozvodem) v domnění, že když jsou na všem domluveni, tak „o nic“ nejde. Bohužel však žádný takový vzor ani formulář je neupozorní na možná rizika ani důležité souvislosti, které sami nepovažovali třeba vůbec za podstatné. Setkáváme se přitom běžně i se situacemi, kdy text dohody je právně zcela nerealizovatelný a takový problém se objeví až dodatečně – např. až když klienti chtějí pak dohodu zavkladovat na katastru. Napravovat takový problém je však mnohem složitější. Soud, který rozhoduje o rozvodu přitom nemá povinnost zkoumat do detailů právní realizovatelnost dohody o vypořádání SJM nebo to, zda je vše zajištěno tak správně, jak tomu má být. I např. správný a „garantovaný“ obecný vzor nebo formulář k vypořádání SJM klienti velmi často sami špatně vyplňují nebo pomíjejí věci, které přitom mohou mít velmi negativní právní dopady. Tato rizika je třeba velmi dobře zvážit předem, a to i když se zdá, že je „přeci vše domluveno“. Vzor nebo formulář vyjde pravda „jen“ na pár stovek, zatímco právně kvalitní právní dokumenty na míru na pár tisíc, ale jistota z hlediska výsledku s ohledem na hodnoty, které se řeší, je naprosto nesrovnatelná. Nerozvádíme se přeci a nevypořádáváme SJM v životě běžně.

   

  Proto nemá smysl zbytečně riskovat tím, že se přepíše jen nějaký obecný „zaručený“ vzor, anebo je špatně vyplněn bez dalších právních souvislostí.

   

  Jelikož se tyto záležitosti v životě klienta neřeší samozřejmě běžně, není vhodné právní stránku tohoto postupu podceňovat, ani se spoléhat na jakékoliv obecné „zaručené“ vzory právních dokumentů nebo „dobře míněné“ rady osob neprávnicky vzdělaných, byť to vypadá, že na všem jsou rozvádějící se manželé schopni se domluvit a dohodnout. V konečném důsledku se takový postup totiž může výrazně prodražit a způsobit celou řadu právních problémů. Co nejméně problémového, poměrně rychlého a výrazně levnějšího rozvodu a vypořádání majetku lze dosáhnout tzv. nesporným rozvodem (rozvod dohodou), jsou-li splněny veškeré zákonné podmínky a manželé jsou schopni se na vypořádání dohodnout a s rozvodem oba souhlasí. Soud pak nezjišťuje příčiny rozvratu manželství a zároveň je dána právní jistota ohledně vypořádávaného majetku do budoucna. Více než jinde i zde platí, že dohoda, byť kompromisní, je většinou lepší, než soudní tahanice, neboť ty jsou časově, finančně i psychicky náročné a nezřídka dopadají i na nezletilé děti.

   

   

  DOHODA O VYPOŘÁDÁNÍ SPOLEČNÉHO JMĚNÍ MANŽELŮ (SJM) – KOMENTÁŘ

   

  V praxi se často stává, že rozvádějící se manželé nerealizují dohodu o vypořádání SJM ani do tří let po právní moci rozsudku o rozvodu a situaci ohledně majetku neřeší s tím, že buď mají pocit, že jsou na všem dohodnuti ústně a není třeba to právně upravovat, anebo mají dojem, že za trvání manželství nic hodnotnějšího beztak nenabyli. Takový přístup je však rizikový. Kromě toho, že to může mít vliv na majetkovou sféru obou manželů v budoucnu vzájemně, tak to může mít i negativní dopad na jednoho z manželů v případném budoucím exekučním řízení vedeném na druhého z manželů i případně pro jeho výlučné dluhy. Za stejně tak rizikové lze považovat, pokud manželé setrvávají v manželství delší dobu jen formálně – bez rozvodu a bez vypořádání, přičemž mají případně již i jiné rodiny a za tohoto stavu realizují samostatně různé hodnotnější investice, což může mít vliv jak na vůbec platnost takových úkonů, tak i na vzájemné vypořádání v budoucnu.

   

  Za právně jedny z nejhorších prohlášení rozvedených manželů lze považovat prohlášení typu „jsme na všem dohodnuti ústně“ anebo „žádný majetek v SJM nemáme“, takže žádná právní dohoda „není“ potřeba.

   

  Ústní dohoda v tomto směru nezaručuje po právní stránce prakticky nic a majetkem v SJM může být např. i účet nebo auto napsané samozřejmě v rámci evidence i jen na jednoho z manželů apod. Kvalitní dohoda o vypořádání i těchto pro laika zdánlivě téměř „nepodstatných“ záležitostí sice nemusí být všelék, ale rozhodně je velmi důležitá, a to mj. i např. v případě, kdy po rozvodu mohou následovat exekuce vedené proti jednomu z manželů, které se nedotýkají jen jeho výlučného majetku.

   

  PRÁVNÍ SLUŽBY ONLINE

   

  Darovací smlouva

  Kupní smlouva

  Kontrola smlouvy

  Převody nemovitostí

  Spoluvlastnictví

  Uznání dluhu

  Vymáhání pohledávek

  Exekuční návrh

  Platební rozkaz

  Upomínka - vzor

  Nájemní smlouva

  Právní služby - firmy

  Právní služby - reality

  Obchodní smlouvy

  Rozvod a SJM