PRÁVNÍ SLUŽBY PRO FIRMY A PODNIKATELE – ZLÍNSKO

NAŠE KANCELÁŘ POSKYTUJE PRÁVNÍ SLUŽBY PRO SPOLEČNOSTI, FIRMY A PODNIKATELE V ŠIROKÉ OBLASTI ZJ. ZLÍNSKÉHO KRAJE, A TO I ONLINE.

Základní složku právních služeb pro firemní klienty – podnikatele a společnosti, tvoří především :

smluvní agenda
vymáhání pohledávek po splatnosti
komplexní právní poradenství

V rámci firemní klientely zastupujeme podnikatele a společnosti z různých oblastí podnikání, a to v široké územní působnosti zj. Zlínského kraje. Často jde o zastoupení dlouhodobé a stabilní, ale i o jednorázové záležitosti. Právní služby pro firmy a podnikatele jsou v dnešní době v rámci podnikání zcela nezbytnéRůzné vzorové obecné smlouvy často plné laických právních formulací a doplnění nebo přepisované smlouvy od známých či jiných firem sebou nesou vždy riziko. „Fungují“ jen do doby, než dojde k nějakému problému či sporu. Poté záleží často i na jednotlivých slovech či částech formulací a podnikatel či firma velmi rychle, ovšem bohužel často pozdě, zjistí, že jistota je v tomto ohledu nenahraditelná.

Mezi klienty naší AK patří, namátkou, z hlediska předmětu činnosti a z hlediska územního, např. :

společnost zabývající se zemědělstvím a zemědělskou výrobou (Nový Jičín)

společnost vyrábějící a prodávající kotevní a upevňovací techniku (Vizovice)

společnost poskytující služby (Valašské Klobouky)

společnost zabývající se prodejem stavebních materiálů a prvků (Zlín)

společnost zabývající se pronájmy nebytových prostor (Ostrava)

a mnoho dalších podnikatelských subjektů – SRO i OSVČ

MÁTE ZÁJEM O SDĚLENÍ BLIŽŠÍCH PODMÍNEK SPOLUPRÁCE?

NEZÁVAZNĚ NÁS KONTAKTUJTE

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ / 608 979 055 / sekretariat@advokat-zlinsko.cz

RECENZE

Vynikající
Na základě 84 hodnocení
Veronika Radošová
Veronika Radošová
Přišel mi dopis XXlet starý už jsem vůbec nevěděla že jsem si kdysi něco půjčovala a chtěli po mně zaplatit do 14ti dnů a tahle firma se o všechno postarala a za to jim patří velký dík,protože v dnešní době každý kouká sám na sebe a každý chce něco za něco a tohle mně velice mile překvapilo.Prostě děkuji
Martin Dyba
Martin Dyba
Rád bych poděkoval JUDr. Petru Hradilovi za vypracování kupní a darovací smlouvy s výmazem věcného břemene v jedné smlouvě a s vypracováním vkladu do katastru nemovitostí. Vše dopadlo na jedničku a ačkoliv jsem měl zprvu trochu nedůvěru k využití právních služeb jen prostřednictvím e-mailu a telefonu, mé obavy nebyly v tomto případě na místě. Jednání bylo velmi vstřícné, vše mi bylo podrobně vysvětleno. Služby této advokátní kanceláře mohu všem vřele doporučit.
Petr Holanek
Petr Holanek
Všem vřele doporučuji tuto advokátní kancelář. Povedlo se jim zachránit mi peníze a za to jsem jim velice vděčný!! Ještě jednou moc děkuji za pomoc!!
Filip Rataj
Filip Rataj
Práce AK je velice profesionální. Jejich reakce rychlé. Celý proces nám podrobně vysvětlili a díky jimi připraveným dokumentům proběhla veškerá administrativa hladce. Rozhodně mohu doporučit a v případě budoucích právních úkonů vím na koho se budu obracet. 100%.
Lucie Havlíková
Lucie Havlíková
Pan advokát byl velice ochotný, vše nám vysvětlil, zařídil a sepsal. Věnoval se nám i mezi vánočními svátky a po Novém roce vše jen dokončil podle našich požadavků. Mockrát děkujeme za rychlé a bezproblémové vyřízení přepisu nemovitosti a všem doporučujeme.
Miroslav Fučík
Miroslav Fučík
Chtěl bych poděkovat za perfektní vypracování darovací smlouvy.Na katastru nemovitostí proběhlo vše bez problémů.Advokátní kancelář určitě doporučuji.
Tomáš Červenka
Tomáš Červenka
SKVĚLÉ SLUŽBY! Po naší prosbě o rychlé vyhotovení smluv jsme byli ujištěni, že udělají maximum. Následně jsme vše, co jsme potřebovali, dostali ještě dříve, než bylo slíbeno a ve špičkové kvalitě. Doplňující dotazy obratem zodpověděli a přidali soupis následujícího postupu. Děkujeme a jednoznačně doporučujeme!

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.

Kontaktní formulář slouží k dotazům k právním službám online, které na webu nabízíme. Jedná-li se o uvedený typ dotazu, pak odpovídáme většinou do následujícího pracovního dne. Tyto dotazy jsou nezávazné a bezplatné. Nejsou zveřejňovány a podléhají mlčenlivosti. Odesláním formuláře berete na vědomí tyto podmínky a poučení.

ZAJÍMAJÍ VÁS BLIŽŠÍ PODMÍNKY ČI PŘESNÁ CENOVÁ NABÍDKA?

NEZÁVAZNĚ NÁS KONTAKTUJTE

608 979 055 | ONLINE CHAT | SEKRETARIAT@ADVOKAT-ZLINSKO.CZ