Právní služby pro firmy a podnikatele – Zlínsko
Close
PRÁVNÍ SLUŽBY A SMLOUVY ONLINE
Mgr. Zdeněk RUMPLÍK

advokát

JUDr. Petr HRADIL

právník

Právní služby pro firmy a podnikatele – Zlínsko

 

PRÁVNÍ SLUŽBY PRO FIRMY A PODNIKATELE – ZLÍNSKO

 

NAŠE KANCELÁŘ POSKYTUJE PRÁVNÍ SLUŽBY PRO SPOLEČNOSTI, FIRMY A PODNIKATELE V ŠIROKÉ OBLASTI ZJ. ZLÍNSKÉHO KRAJE, A TO I ONLINE.

 

Základní složku právních služeb pro firemní klienty – podnikatele a společnosti, tvoří především :

 

smluvní agenda

vymáhání pohledávek po splatnosti

komplexní právní poradenství

 

V rámci firemní klientely zastupujeme podnikatele a společnosti z různých oblastí podnikání, a to v široké územní působnosti zj. Zlínského kraje. Často jde o zastoupení dlouhodobé a stabilní, ale i o jednorázové záležitosti. Právní služby pro firmy a podnikatele jsou v dnešní době v rámci podnikání zcela nezbytné. Různé vzorové obecné smlouvy často plné laických právních formulací a doplnění nebo přepisované smlouvy od známých či jiných firem sebou nesou vždy riziko. „Fungují“ jen do doby, než dojde k nějakému problému či sporu. Poté záleží často i na jednotlivých slovech či částech formulací a podnikatel či firma velmi rychle, ovšem bohužel často pozdě, zjistí, že jistota je v tomto ohledu nenahraditelná.

 

 

 

 

Mezi klienty naší AK patří, namátkou, z hlediska předmětu činnosti a z hlediska územního, např. :

 

společnost zabývající se zemědělstvím a zemědělskou výrobou (Nový Jičín)

společnost vyrábějící a prodávající kotevní a upevňovací techniku (Vizovice)

společnost poskytující služby (Valašské Klobouky)

společnost zabývající se pronájmy lešení (Fryšták)

společnost zabývající se prodejem stavebních materiálů a prvků (Zlín)

společnost zabývající se pronájmy nebytových prostor (Ostrava)

a mnoho dalších podnikatelských subjektů – SRO i OSVČ

 

 

MÁTE ZÁJEM O SDĚLENÍ BLIŽŠÍCH PODMÍNEK SPOLUPRÁCE?

NEZÁVAZNĚ NÁS KONTAKTUJTE

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ  /  tel. 608 979 055  /  sekretariat@advokat-zlinsko.cz

 

 

 

POTŘEBUJETE VYMÁHAT POHLEDÁVKY Z OBCHODNÍHO STYKU? POKRAČUJTE ZDE

POTŘEBUJETE OBCHODNÍ SMLOUVU – NAPŘ. VZOROVOU KUPNÍ? POKRAČUJTE ZDE

 

 

Bližší informace k novému občanskému zákoníku

Ochrana osobních údajů a GDPR z pohledu firem a podnikatelů

 

 

Recenze

Martina RolnáMartina Rolná
10:23 19 Dec 22
Maximální spokojenost s panen JUDr. Petrem Hradilem. Vše nám bylo vysvětleno a na všechny dotazy jsme dostali odpověď. Jsme moc rádi, že jsme Vás našli a jestli budeme někdy potřebovat pomoct, určitě se obrátíme znovu na Vás. Vše vyřízeno opravdu rychle, a to i když během celého procesu došlo k několika změnám. Tak ochotný přístup, ze stany pana JUDr. Hradila, už je jen tak nevidí. Po zaslaní hotových smluv, také přesné info, co a jak vyřídit a kam podat. Moc děkujeme.
Miloslav MužíkMiloslav Mužík
17:31 17 Dec 22
Potřebovali jsme rozdělit pozemek, který byl v majetku více vlastníků. Zkoušeli jsme vyřídit na katastru vlastními silami ale několik pokusů nevyšlo. Když jsme se obrátili na AK Mgr. Zdeňka Rumplíka, vše proběhlo velmi jednoduše a především velmi rychle. Cena za poskytnuté služby byla velmi příznivá a rozhodně se tato investice vyplatila ve srovnání s cenou (a také ztrátu času a našich nervů ) při našich předchozích neúspěšných pokusech při jednání s katastrálním úřadem. Děkuji a určitě doporučuji spolupráci s touto advokátní kanceláří. Ing. Miloslav Mužík
Vaclav KusakVaclav Kusak
11:06 16 Dec 22
Výborná spolupráce ze strany AK při koupi nemovitosti. Profesionální a rychlé vyhotovení kupní smlouvy a smlouvy o složení peněžních prostředků do úschovy včetně vysvětlení a provedení celého procesu koupě nemovitosti. Velmi kladně hodnotím i cenu služby. Rozhodně doporučuji a v budoucnu využiji i nadále jejich služby.
Radek PoláchRadek Polách
10:37 16 Dec 22
Maximální spokojenost, rychlá komunikace, perfektní domluva a poradenství. Dokáží člověku ušetřit spoustu peněz, což se v dnešní době opravdu cení. Můžu jen doporučit :-)
Pavel SušerPavel Sušer
14:04 17 Nov 22
Velmi rychlé a perfektní zpracování podkladů za rozumnou cenu. Na katastru při přepisu proběhlo vše bez závad a celá záležitost je již vyřízena. Děkuji. Doporučuji.
Helena MoudráHelena Moudrá
20:05 25 May 22
S prací jsme byli maximálně spokojeni. Pracují rychle , profesionálně, rádi bychom za jejich profesionální přístup velice poděkovali. Cena za služby je příznivá. I když bylo z naší strany požadováno několik změn, vždy zachovali profesionální přístup a rychle reagovali na naše požadavky. Jménem obce Hlohovčice, pro kterou sepisovali kupní smlouvu srdečně děkuji. Vřele doporučuji tuto AK.
Radim MěřičkaRadim Měřička
08:32 20 Apr 22
V této AK jsem se dočkal velmi rychlého jednání a obsáhlých odpovědí na mé otázky. Přepis pozemku tak proběhl podle mých představ a bez potíží na KÚ. Navíc za velmi dobrou cenu. Takže doporučuji jako mnozí další.
Levák JakubLevák Jakub
08:30 18 Mar 22
Přepis nemovitostí proběhl přesně dle našich představ. Komunikace, cena i rychlost vyřešení je důvod, proč bych se opět obrátil právě na vás.Děkuji vámS pozdravem,Jakub Vašička

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
  Kontaktní formulář slouží k dotazům k právním službám online, které na webu nabízíme. Jedná-li se o uvedený typ dotazu, pak odpovídáme většinou do následujícího pracovního dne. Tyto dotazy jsou nezávazné a bezplatné. Nejsou zveřejňovány a podléhají mlčenlivosti. Odesláním formuláře berete na vědomí poučení.  ZAJÍMAJÍ VÁS BLIŽŠÍ PODMÍNKY ČI PŘESNÁ CENOVÁ NABÍDKA?
  NEZÁVAZNĚ NÁS KONTAKTUJTE
  tel. 608 979 055 | Online chat | sekretariat@advokat-zlinsko.cz

   

  PRÁVNÍ SLUŽBY ONLINE

   

  Darovací smlouva

  Kupní smlouva

  Kontrola smlouvy

  Převody nemovitostí

  Spoluvlastnictví

  Uznání dluhu

  Vymáhání pohledávek

  Exekuční návrh

  Platební rozkaz

  Upomínka - vzor

  Nájemní smlouva

  Právní služby - firmy

  Právní služby - reality

  Obchodní smlouvy

  Rozvod a SJM