KUPNÍ OBCHODNÍ SMLOUVA
PRO PODNIKATELE

Online řešení je z povahy věci vhodné zj. pro běžné a jednodušší případy bez nějakých výraznějších specifických požadavků na obsah smlouvy a bez nutnosti osobního řešení. Tedy pro standardní a běžné smluvní vztahy OSVČ nebo společností s ručením omezeným (v rámci území ČR), které se zabývají při svém obchodování činnostmi, při kterých potřebují standardní kupní smlouvu, rámcovou kupní smlouvu či vzorovou objednávku. Nikoliv zbytečně složitou a v rozsahu mnoha stran právního textu, ovšem současně řešící základní nároky firmy po právní stránce. To vše aniž by byl klient nucen riskovat s obecnými vzory, staženými někde z internetu, za které samozřejmě nikdo neručí.

Vzdálenost není většinou u online právních služeb problém.

Naše AK zastupuje celou řadu živnostníků, firem a společností zj. z široké oblasti Zlínského kraje.

Většina firem a společností si je vědoma toho, že na právně kvalitní smlouvě závisí i další bezproblémový průběh obchodního vztahu a často i do značné míry to, zda pohledávka bude či nebude řádně uhrazena, případně zda nárok ze smlouvy bude vymožitelný u soudu. 

Další informace k tématu kupní a rámcové obchodní smlouvy naleznete na této stránce níže.

Pokud nenajdete odpověď na Vaši otázku, kontaktujte nás a zeptejte se – nezávazně.

RECENZE

Vynikající
Na základě 90 hodnocení
REAL PREMIUM s.r.o.
REAL PREMIUM s.r.o.
S advokátní kanceláři advokat-zlinsko.cz s panem Rumlíkem a panem Hradilem spolupracujeme jako realitní kancelář již přes 7 let a zrealizovali jsme desítky převodů nemovitostí a to včetně advokátních úschov kupních cen. Vše proběhlo rychle, profesionálně a bezpečně. Také oceňuji flexibilitu a ochotu k vícepracím v klientských změnách na smlouvách, včetně lidského výkladů znění zákonů a paragrafů. Doporučuji
Anna Kaderová
Anna Kaderová
Dobrý den, musím Vás pochválit, jsem velmi spokojená už hned zpočátku, kdy jste se věnoval mým e-mailům a nesčetným mým dotazům. Dnešní zpráva od Vás ohledně darovací daně a vše co k tomu náleží, je krásně srozumitelně napsaná, tudíž v nejbližších dnech se na vše zaměřím a budu postupovat dle vašich rad .Děkuji mnohokrát a mohu Vás doporučit případným zájemcům a to, advokat-zlinsko.cz/AK Mgr. Zdeněk Rumplik
Ivana Ruttenova
Ivana Ruttenova
Děkuji za perfektní servis a velmi rychlé interaktivní jednání. Kromě smlouvy a návrhu na vklad do KN obdržíte i sumu instrukcí a rad, takže vše hladce zvládnete. Tuto advokátní kancelář vřele doporučuji!
Svatopluk Hradil
Svatopluk Hradil
S advokátní kanceláří Mgr. Zdeněk Rumplík jsem velice spokojen. Při řešení mých problémů vždy pan doktor Petr ochotně a neodkladně poradí a následně věcně vše dotáhnou do potřebného konce . AK určitě doporučuji
Martin Zelený
Martin Zelený
Moc děkuji Advokátní kanceláři Zlínsko velice mě okamžitě pomohli v mém případů kdy mě přišel od soudu platební rozkaz v již promlčené věci. Velice rychlé jednání profi přistup k odvolání a hlavně jsem nemusel platit ani jedinou korunu. pokud mohu určitě doporučuji při řešení vašich podobných potíží. Moc díky . MARTIN
Martin Dyba
Martin Dyba
Rád bych poděkoval JUDr. Petru Hradilovi za vypracování kupní a darovací smlouvy s výmazem věcného břemene v jedné smlouvě a s vypracováním vkladu do katastru nemovitostí. Vše dopadlo na jedničku a ačkoliv jsem měl zprvu trochu nedůvěru k využití právních služeb jen prostřednictvím e-mailu a telefonu, mé obavy nebyly v tomto případě na místě. Jednání bylo velmi vstřícné, vše mi bylo podrobně vysvětleno. Služby této advokátní kanceláře mohu všem vřele doporučit.
Petr Holanek
Petr Holanek
Všem vřele doporučuji tuto advokátní kancelář. Povedlo se jim zachránit mi peníze a za to jsem jim velice vděčný!! Ještě jednou moc děkuji za pomoc!!

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.

Kontaktní formulář slouží k dotazům k právním službám online, které na webu nabízíme. Jedná-li se o uvedený typ dotazu, pak odpovídáme většinou do následujícího pracovního dne. Tyto dotazy jsou nezávazné a bezplatné. Nejsou zveřejňovány a podléhají mlčenlivosti. Odesláním formuláře berete na vědomí tyto podmínky a poučení.

ZAJÍMAJÍ VÁS BLIŽŠÍ PODMÍNKY ČI PŘESNÁ CENOVÁ NABÍDKA?

NEZÁVAZNĚ NÁS KONTAKTUJTE

608 979 055 | ONLINE CHAT | SEKRETARIAT@ADVOKAT-ZLINSKO.CZ

Advokátní kancelář zpracuje a připraví kvalitní a právně bezpečné dokumenty, vztahující se k realizovanému systému obchodních vztahů:

rámcovou obchodní kupní smlouvu pro více opakujících se případů

kupní smlouvu pro účely podnikání – jednorázovou či vzorovou

vzorovou objednávku k použití pro odběratele klienta

Většina firem a společností si je již v dnešní době naštěstí dobře vědoma toho, že na právně kvalitní smlouvě závisí i další bezproblémový průběh obchodního vztahu a často i do značné míry to, zda pohledávka bude či nebude řádně uhrazena, případně zda nárok ze smlouvy bude vymožitelný u soudu. Telefonické či ústní objednávky používají již snad jen ti, kteří vůbec neřeší co bude s jejich nárokem poté, kdy jej obchodní partner nebo druhá smluvní strana řádně a včas případně neuhradí. A čím více je obchodní případ finančně hodnotnější, tím více se nevyplácí zbytečně riskovat a spoléhat se pouze na jakékoliv pouze obecné vzory kupních či rámcových smluv nebo objednávek, např. z internetu. U obecného vzoru smlouvy z internetu většinou ani nevíte kdo ho zpracoval či zda odpovídá aktuální právní úpravě. Naopak si můžete být jisti, že za takový vzor většinou nikdo neručí a že je z povahy věci pouze obecný, téměř vždy s nedostatkem zajišťovacích prostředků vhodných pro konkrétní případ, anebo vůbec se pro daný případ nebo konkrétní systém obchodování nehodící.

 

Jednou na míru vytvořenou vzorovou objednávku či vzorovou kupní obchodní smlouvu pro účely podnikání pro dané případy a daného klienta na míru lze přitom používat i do budoucna pro další opakující se podobné obchodní případy, tedy jedná se často jen o prvotní investici do takové vzorové smlouvy. Jednou za čas však i přesto se doporučuje nechat si takové smlouvy zrevidovat, neboť právní systém, ale i postoje soudní judikatury, se v průběhu času občas poměrně zásadně mění.

 

Rámcová obchodní kupní smlouva odpovídá naopak v podstatě obchodním podmínkám, které vymezí dopředu to, čím se bude obchodní styk řídit a ten pak lze realizovat již většinou jen na základě jednoduchých objednávek zasílaných např. e-mailem, vymezujících již jen konkrétní podrobnosti té které objednávky. Na tento obchod se pak vztahují po dobu trvání rámcové smlouvy v ní předem vymezené podmínky.

 

Vzorové obchodní podmínky pro eshop naleznete kupř. ZDE.