Exekuční návrh – exekuce online | advokat-zlinsko.cz
Close
PRÁVNÍ SLUŽBY A SMLOUVY ONLINE
Mgr. Zdeněk RUMPLÍK

advokát

JUDr. Petr HRADIL

právník

Exekuční návrh – exekuce online

 

EXEKUČNÍ NÁVRH

 

ONLINE, BEZ PLATEB PŘEDEM A S ODMĚNOU JEN V PŘÍPADĚ ÚSPĚCHU 

 

 

Odměnu AK za vymáhání pohledávky platí převážně dlužník, vyjma s věřitelem předem sjednaných %, ale co je podstatné – až po úspěšném vymožení. Bez úspěšného vymožení pohledávky tedy na odměnu naší AK neplatíte předem nic.

 

Jedná se o bezzálohové řešení v případech vymáhání pohledávek online, které to umožňují, což zjistíte jednoduše nezávazným dotazem na naši AK.

Spolupracujeme s efektivními exekutory. Neztrácejte čas – čím později vymáhání pohledávky řešíte, tím více si snižujete šance na reálné vymožení.

 

Plně korektní a férový vztah ke klientovi, který se narozdíl od vymáhacích agentur řídí závaznými stavovskými předpisy.

 

 

 

ZOBRAZIT REFERENCE KLIENTŮ

 

 

 

ZAJÍMAJÍ VÁS BLIŽŠÍ PODMÍNKY ČI PŘESNĚJŠÍ NABÍDKA ŘEŠENÍ?

NEZÁVAZNĚ NÁS KONTAKTUJTE

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ  /  tel. 608 979 055  /  sekretariat@advokat-zlinsko.cz

 

 

 

 

Dlužníka si můžete prověřit min. zda není zapsán v INSOLVENČNÍM REJSTŘÍKU, případně také zda nemá již jiné EXEKUCE a u firem a podnikatelů v různých DATABÁZÍCH.

 

Vymáhání pohledávek tvoří jednu z našich častých agend. Řešení svých pohledávek naší AK svěřují s důvěrou jak občané v případech jednotlivých pohledávek (např. zápůjčky, nároky ze smluv apod.), tak i podnikatelé a firmy, které řeší běžně více pohledávek z obchodního styku.

 

 

 

Další informace k tématu exekučního řešení pohledávek naleznete na této stránce níže.

Pokud nenajdete odpověď na Vaši otázku, kontaktujte nás a zeptejte se – nezávazně.

 

 

reference
Jsem maximálně spokojený s touto kanceláří. Obrátil jsem se na ni ohledně vymožení pohledávky. Jednání perfektní, ihned zpětná vazba pomocí mail, vždy jsem byl informován na dotaz obratem. Velké plus bylo hlavně, že jsem nemusel nic platit předem, ale až po úspěšném vymožení. Tuto advokátní kancelář opravdu všem doporučuji.

Jiří Stuchlík, Valašské Meziříčí /

Tato advokátní kancelář poskytuje naší společnosti právní služby dlouhodobě, mj. i v oblasti vymáhání pohledávek. Se spoluprací jsme maximálně spokojeni. Vše probíhá online, vzdálenost není problém. Můžeme vřele doporučit.

Areál Kahan s.r.o., Ostravsko /

Děkuji této AK za velmi profesionální a úspěšnou pomoc při vymáhání mé pohledávky.

Petr Hasík, Uherskohradišťsko /

Tato advokátní kancelář mi vyřizuje pohledávku. Jsem s ní velice spokojený. Doporučuji všem.

Jiří Glasa, Ostrava /

Tuto advokátní kancelář mohu určitě doporučit. Jako živnostník jsem se na ně obrátil ve věci řešení některých pohledávek po splatnosti. Vyřízení proběhlo online. S výsledkem i s přístupem maximální spokojenost.

Josef Sukup, Luhačovice /

Tuto advokátní kancelář vřele doporučuji. 2 roky jsme se snažili v rámci naší firmy vymáhat dluh od jedné společnosti, bez úspěchu. Nakonec jsme se odhodlali obrátit na tuto kancelář a již máme uhrazenu převážnou část pohledávky a firma dále komunikuje a snaží se řešit i zbytek. Navíc jsme nemuseli nic platit dopředu. Doporučujeme.

Battovi, Nový Jičín /

Reference klientů na FIRMY.CZ naleznete na tomto ODKAZU (53 recenzí) a tomto ODKAZU (19 recenzí) v části Jak lidé hodnotí tuto firmu, popř. klikněte na obrázek níže (odkaz na první profil)


recenze advokat-zlinsko.cz dle SEZNAM.cz / , , ,

Reference klientů na FACEBOOK.COM naleznete na tomto ODKAZU, v sekci Hodnocení


recenze advokat-zlinsko.cz dle FACEBOOK.com / , , ,

S touto AK spolupracujeme jak ve věcech veškerých typů smluv, tak i v soudních sporech a při vymáhání pohledávek po splatnosti. AK pracuje profesionálně a operativně, jsme spokojeni již řadu let.

Starojicko, a.s., okr. Nový Jičín /

Prostřednictvím této advokátní kanceláře jsem řešil vymáhání dlužné částky po dlužníkovi. Oceňuji korekní jednání a bezvadnou právní pomoc. Komunikace probíhala operativně online, což při mém pracovním zatížení představovalo významnou časovou úsporu. Služby advokátní kanceláře můžu doporučit, a to i pro velmi příznivé podmínky pokud jde o odměnu.

MUDr. Luděk Dujka, Nový Jičín /

Chci Vaší advokátní kanceláři poděkovat za úspěšnou pomoc při vymáhání pohledávky. Byla jsem maximálně spokojená, oceňuji kvalitní, rychlý a profesionální přístup. Všem mohu doporučit.

Alena Kazíková, Valašské Meziříčí /

Reference klientů na GOOGLE.CZ naleznete na tomto ODKAZU (32 recenzí) a na tomto ODKAZU (17 recenzí) v sekci Recenze, popř. klikněte na obrázek níže (odkaz na první profil)


recenze advokat-zlinsko.cz dle GOOGLE.cz / , , ,

Budete-li potřebovat pomoci s platebními rozkazy, obraťte se na tuto kancelař. Pomohla mi úspěšně už dvakrát. Můžu jen a jen doporučit!

Antonín Barborák, Jihomoravský kraj /

Tato AK pro naši společnost mj. řeší i pohledávky po splatnosti. Se spoluprací jsme spokojeni.

So group s.r.o., Zlínsko /

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
  Kontaktní formulář slouží k zadání a zodpovězení zj. dotazů k bližším podmínkám a k cenové nabídce právní služby, kterou online nabízíme. Jedná-li se o uvedený typ dotazu, pak odpovídáme většinou do následujícího pracovního dne. Tyto dotazy jsou samozřejmě nezávazné a bezplatné. Nejsou zveřejňovány a podléhají mlčenlivosti AK. Odesláním formuláře berete na vědomí tyto podmínky a poučení.  });

  ZAJÍMAJÍ VÁS BLIŽŠÍ PODMÍNKY ČI PŘESNÁ CENOVÁ NABÍDKA?
  KONTAKTUJTE NÁS – NEZÁVAZNĚ A ZDARMA
  tel. 608 979 055 / On-line chat / sekretariat@advokat-zlinsko.cz

   

  });

  EXEKUČNÍ NÁVRH PRO DLUH Z ROZSUDKU, PLATEBNÍHO ROZKAZU

  ČI NOTÁŘSKÉHO ZÁPISU S DOLOŽKOU PŘÍMÉ VYKONATELNOSTI

  I BEZ NUTNOSTI PLATBY PŘEDEM

   

  Vymáhání dluhů v exekuci prostřednictvím naší AK je možno v celé řadě případů realizovat i bez plateb na odměnu předem a ta se platí až po úspěšném vymožení

   

  V mnoha případech je možné řešení pohledávky či pohledávek v exekučním řízení (zahájení prostřednictvím exekučního návrhu – návrhu na nařízení exekuce) i zcela bez záloh na odměnu naší AK předem a ta je hrazena až po úspěšném vymožení pohledávky v exekučním řízení soudním exekutorem. Současně máte jistotu spolupráce s advokátní kanceláří, pokud jde o právní postup.

   

  NÁVRH NA NAŘÍZENÍ EXEKUCE PROSTŘEDNICTVÍM NAŠÍ AK ONLINE – PO CELÉ ČR

   

  Vymáhání pohledávek v rámci exekuce na základě exekučního návrhu – návrhu na nařízení exekuce, lze realizovat bez ohledu na vzdálenost klienta po celé ČR

   

  Vymáhání pohledávek tvoří jednu z našich častých agend. Řešení svých pohledávek naší AK svěřují s důvěrou jak občané v případech jednotlivých pohledávek (např. zápůjčky, nároky ze smluv apod.), tak i podnikatelé a firmy, které řeší běžně více pohledávek z obchodního styku.

   

  Spolupracujeme s dlouhodobě prověřenými a efektivními exekutorskými úřady, které mají působnost v rámci celé ČR. Nikoliv každý soudní exekutor postupuje stejným způsobem, když z tohoto hlediska hrají významnou roli právě konkrétní zkušenosti advokátní kanceláře s dosavadním řešením pohledávek v exekučním řízení.

   

  Zajištění exekuce prostřednictvím návrhu na nařízení exekuce – exekučního návrhu je možné podle povahy věci i tzv. na dálku – online po celé ČR.

   

  Kontaktujte nás tedy pokud máte zájem vymoci prostřednictvím soudního exekutora pohledávku, kterou máte pravomocně přiznánu exekučním titulem. Např. soudním rozsudkem či platebním rozkazem, případně podloženou notářským zápisem s doložkou přímé vykonatelnosti.

   

  EXEKUCE – DALŠÍ INFORMACE

   

  Exekučně – prostřednictvím soudního exekutora, je možno vymáhat po zahájení exekučního řízení po podaném návrhu na nařízení exekuce (exekučním návrhu) pohledávky z tzv. vykonatelných exekučních titulů, tedy např. :

   

  • soudní rozhodnutí – zj. civilní, ale i trestní, pokud přiznávají např. náhradu škody
  • rozhodčí nálezy
  • notářské zápisy s přímou vykonatelností
  • rozhodnutí orgánů veřejné správy vč. pokut v přestupkových řízeních

   

  Pokud tedy máte např. pravomocný rozsudek soudu či platební rozkaz, anebo notářský zápis s přímou vykonatelností, přiznávající určitou částku proti dlužníkovi a dlužník tuto povinnost i přesto nesplnil, je dalším krokem pověření soudního exekutora za účelem vymožení takové pohledávky prostřednictvím návrhu na nařízení exekuce – exekučního návrhu.

   

  Za poměrně nesmyslné považujeme v takovéto fázi zmocňovat vymáhací či inkasní agenturu, neboť ta nemá ani minimum zákonných pravomocí, které má vůči dlužníkovi právě soudní exekutor.

  PRÁVNÍ SLUŽBY ONLINE

   

  Darovací smlouva

  Kupní smlouva

  Kontrola smlouvy

  Smlouva směnná

  Spoluvlastnictví

  Převody nemovitostí

  Vymáhání pohledávek

  Exekuční návrh

  Platební rozkaz

  Upomínka - vzor

  Uznání dluhu - vzor

  Právní služby - firmy

  Právní služby - reality

  Obchodní smlouvy

  Rozvod a SJM