cerny_paragraf

EXEKUČNÍ NÁVRH – EXEKUCE ONLINE

EXEKUČNÍ NÁVRH - EXEKUCE ONLINE

ONLINE ŘEŠENÍ OD ADVOKÁTA

KLADNÉ RECENZE KLIENTŮ NÍŽE

 BEZ PLATEB PŘEDEM S ODMĚNOU JEN V PŘÍPADĚ ÚSPĚCHU

Základní podmínkou pro toto 
řešení je, že dlužník není v insolvenci a nemá další exekuce.

NEZTRÁCEJTE ČAS

Čím později vymáhání pohledávky řešíte, tím více si snižujete šance na reálné vymožení.

POTŘEBUJETE EXEKUČNĚ VYMOCI POHLEDÁVKU?

ZAJÍMÁ VÁS POSTUP NEBO CENA?

NEZÁVAZNĚ NÁS KONTAKTUJTE ONLINE

TYTO KONZULTACE JSOU ZDARMA 

ONLINE CHAT

Dlužníka si můžete prověřit min. zda není zapsán v INSOLVENČNÍM REJSTŘÍKU, případně také zda nemá již jiné EXEKUCE a u firem a podnikatelů v různých DATABÁZÍCH.

Vymáhání pohledávek tvoří jednu z našich častých agend. Řešení svých pohledávek naší AK svěřují s důvěrou jak občané v případech jednotlivých pohledávek (např. zápůjčky, nároky ze smluv apod.), tak i podnikatelé a firmy, které řeší běžně více pohledávek z obchodního styku.

Další informace k tématu exekučního řešení pohledávek naleznete na této stránce níže.
Pokud nenajdete odpověď na Vaši otázku, kontaktujte nás a zeptejte se – nezávazně.

RECENZE

Vynikající
Na základě 84 hodnocení
Veronika Radošová
Veronika Radošová
Přišel mi dopis XXlet starý už jsem vůbec nevěděla že jsem si kdysi něco půjčovala a chtěli po mně zaplatit do 14ti dnů a tahle firma se o všechno postarala a za to jim patří velký dík,protože v dnešní době každý kouká sám na sebe a každý chce něco za něco a tohle mně velice mile překvapilo.Prostě děkuji
Martin Dyba
Martin Dyba
Rád bych poděkoval JUDr. Petru Hradilovi za vypracování kupní a darovací smlouvy s výmazem věcného břemene v jedné smlouvě a s vypracováním vkladu do katastru nemovitostí. Vše dopadlo na jedničku a ačkoliv jsem měl zprvu trochu nedůvěru k využití právních služeb jen prostřednictvím e-mailu a telefonu, mé obavy nebyly v tomto případě na místě. Jednání bylo velmi vstřícné, vše mi bylo podrobně vysvětleno. Služby této advokátní kanceláře mohu všem vřele doporučit.
Petr Holanek
Petr Holanek
Všem vřele doporučuji tuto advokátní kancelář. Povedlo se jim zachránit mi peníze a za to jsem jim velice vděčný!! Ještě jednou moc děkuji za pomoc!!
Filip Rataj
Filip Rataj
Práce AK je velice profesionální. Jejich reakce rychlé. Celý proces nám podrobně vysvětlili a díky jimi připraveným dokumentům proběhla veškerá administrativa hladce. Rozhodně mohu doporučit a v případě budoucích právních úkonů vím na koho se budu obracet. 100%.
Lucie Havlíková
Lucie Havlíková
Pan advokát byl velice ochotný, vše nám vysvětlil, zařídil a sepsal. Věnoval se nám i mezi vánočními svátky a po Novém roce vše jen dokončil podle našich požadavků. Mockrát děkujeme za rychlé a bezproblémové vyřízení přepisu nemovitosti a všem doporučujeme.
Miroslav Fučík
Miroslav Fučík
Chtěl bych poděkovat za perfektní vypracování darovací smlouvy.Na katastru nemovitostí proběhlo vše bez problémů.Advokátní kancelář určitě doporučuji.
Tomáš Červenka
Tomáš Červenka
SKVĚLÉ SLUŽBY! Po naší prosbě o rychlé vyhotovení smluv jsme byli ujištěni, že udělají maximum. Následně jsme vše, co jsme potřebovali, dostali ještě dříve, než bylo slíbeno a ve špičkové kvalitě. Doplňující dotazy obratem zodpověděli a přidali soupis následujícího postupu. Děkujeme a jednoznačně doporučujeme!

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.

Kontaktní formulář slouží k dotazům k právním službám online, které na webu nabízíme. Jedná-li se o uvedený typ dotazu, pak odpovídáme většinou do následujícího pracovního dne. Tyto dotazy jsou nezávazné a bezplatné. Nejsou zveřejňovány a podléhají mlčenlivosti. Odesláním formuláře berete na vědomí tyto podmínky a poučení.

ZAJÍMAJÍ VÁS BLIŽŠÍ PODMÍNKY ČI PŘESNÁ CENOVÁ NABÍDKA?

NEZÁVAZNĚ NÁS KONTAKTUJTE

608 979 055 | ONLINE CHAT | SEKRETARIAT@ADVOKAT-ZLINSKO.CZ

EXEKUČNÍ NÁVRH PRO POHLEDÁVKU Z ROZSUDKU, PLATEBNÍHO ROZKAZU

Vymáhání dluhů v exekuci prostřednictvím naší AK je možno v celé řadě případů realizovat i bez plateb na odměnu předem a ta se platí až po úspěšném vymožení.

V mnoha případech je možné řešení pohledávky či pohledávek v exekučním řízení (zahájení prostřednictvím exekučního návrhu – návrhu na nařízení exekuce) i zcela bez záloh na odměnu naší AK předem a ta je hrazena až po úspěšném vymožení pohledávky v exekučním řízení soudním exekutorem. Současně máte jistotu spolupráce s advokátní kanceláří, pokud jde o právní postup.

NÁVRH NA NAŘÍZENÍ EXEKUCE PROSTŘEDNICTVÍM AK ONLINE – PO CELÉ ČR

Vymáhání pohledávek v rámci exekuce na základě exekučního návrhu – návrhu na nařízení exekuce, lze realizovat bez ohledu na vzdálenost klienta po celé ČR.

Vymáhání pohledávek tvoří jednu z našich častých agend. Řešení svých pohledávek naší AK svěřují s důvěrou jak občané v případech jednotlivých pohledávek (např. zápůjčky, nároky ze smluv apod.), tak i podnikatelé a firmy, které řeší běžně více pohledávek z obchodního styku. Spolupracujeme s dlouhodobě prověřenými a efektivními exekutorskými úřady, které mají působnost v rámci celé ČR. Nikoliv každý soudní exekutor postupuje stejným způsobem, když z tohoto hlediska hrají významnou roli právě konkrétní zkušenosti advokátní kanceláře s dosavadním řešením pohledávek v exekučním řízení. Zajištění exekuce prostřednictvím návrhu na nařízení exekuce – exekučního návrhu je možné podle povahy věci i tzv. na dálku – online po celé ČR. Kontaktujte nás tedy pokud máte zájem vymoci prostřednictvím soudního exekutora pohledávku, kterou máte pravomocně přiznánu exekučním titulem. Např. soudním rozsudkem či platebním rozkazem, případně podloženou notářským zápisem s doložkou přímé vykonatelnosti.

EXEKUCE – DALŠÍ INFORMACE

Exekučně – prostřednictvím soudního exekutora, je možno vymáhat po zahájení exekučního řízení po podaném návrhu na nařízení exekuce (exekučním návrhu) pohledávky z tzv. vykonatelných exekučních titulů, tedy např. :

• soudní rozhodnutí – zj. civilní, ale i trestní, pokud přiznávají např. náhradu škody
• rozhodčí nálezy
• notářské zápisy s přímou vykonatelností
• rozhodnutí orgánů veřejné správy vč. pokut v přestupkových řízeních

Pokud tedy máte např. pravomocný rozsudek soudu či platební rozkaz, anebo notářský zápis s přímou vykonatelností, přiznávající určitou částku proti dlužníkovi a dlužník tuto povinnost i přesto nesplnil, je dalším krokem pověření soudního exekutora za účelem vymožení takové pohledávky prostřednictvím návrhu na nařízení exekuce – exekučního návrhu. Za poměrně nesmyslné považujeme v takovéto fázi zmocňovat vymáhací či inkasní agenturu, neboť ta nemá ani minimum zákonných pravomocí, které má vůči dlužníkovi právě soudní exekutor.