Close
ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ - Mgr. Zdeněk RUMPLÍK |

PRÁVNÍ SLUŽBY A SMLOUVY ONLINE

Mgr. Zdeněk RUMPLÍK

advokát

JUDr. Petr HRADIL

právník

Exekuční návrh na nařízení exekuce – vymáhání exekučně online

 

 

EXEKUČNÍ NÁVRH

ONLINE, BEZ PLATEB PŘEDEM A S ODMĚNOU JEN V PŘÍPADĚ ÚSPĚCHU

ANEB DŮVODY PROČ SVĚŘIT ŘEŠENÍ POHLEDÁVKY NAŠÍ AK

 

Odměnu AK za vymáhání pohledávky platí převážně dlužník, vyjma s věřitelem předem sjednaných %, ale co je podstatné – až po úspěšném vymožení. Bez úspěšného vymožení pohledávky tedy na odměnu naší AK neplatíte předem nic.

 

Jedná se o bezzálohové řešení v případech vymáhání pohledávek online, které to umožňují, což zjistíte jednoduše nezávazným dotazem na naši AK.

 

Spolupracujeme s efektivními exekutory. Neztrácejte čas – čím dříve vymáhání pohledávky řešíte, tím lépe. Naopak čím později, tím více si snižujete šance na reálné vymožení.

 

Plně korektní a férový vztah ke klientovi, který se narozdíl od vymáhacích agentur řídí závaznými stavovskými předpisy.

 

“Jsem maximálně spokojený s touto kanceláří. Obrátil jsem se na ni ohledně vymožení pohledávky. Jednání perfektní, ihned zpětná vazba pomocí mailu, vždy jsem byl informován na dotaz obratem. Velké plus bylo hlavně, že jsem nemusel nic platit předem, ale až po úspěšném vymožení. Tuto advokátní kancelář opravdu všem doporučuji.” Viz sekce REFERENCE.

 

 

ZAJÍMAJÍ VÁS BLIŽŠÍ PODMÍNKY ČI PŘESNĚJŠÍ NABÍDKA ŘEŠENÍ?

NAPIŠTE NÁM NEBO ZAVOLEJTE – NEZÁVAZNĚ A ZDARMA

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ  /  tel. 608 979 055  /  sekretariat@advokat-zlinsko.cz

 

 

některé vymáhací agentury mohou být neseriózní a někdy i podvodné

 

Dlužníka si můžete prověřit min. zda není zapsán v INSOLVENČNÍM REJSTŘÍKU, případně také zda nemá EXEKUCE a u firem a podnikatelů v různých DATABÁZÍCH.

 

Vymáhání pohledávek tvoří jednu z našich nejčastějších agend. Řešení svých pohledávek naší AK svěřují s důvěrou jak občané v případech jednotlivých pohledávek (např. půjčky, nároky ze smluv apod.), tak i podnikatelé a firmy, které řeší běžně více pohledávek z obchodního styku.

 

reference
Děkuji této AK za velmi profesionální a úspěšnou pomoc při vymáhání mé pohledávky.

Petr Hasík, Uherskohradišťsko /

Chci Vaší advokátní kanceláři poděkovat za úspěšnou pomoc při vymáhání pohledávky. Byla jsem maximálně spokojená, oceňuji kvalitní, rychlý a profesionální přístup. Všem mohu doporučit.

Alena Kazíková, Valašské Meziříčí /

Tuto advokátní kancelář vřele doporučuji. 2 roky jsme se snažili v rámci naší firmy vymáhat dluh od jedné společnosti, bez úspěchu. Nakonec jsme se odhodlali obrátit na tuto kancelář a již máme uhrazenu převážnou část pohledávky a firma dále komunikuje a snaží se řešit i zbytek. Navíc jsme nemuseli nic platit dopředu. Doporučujeme.

Battovi, Nový Jičín /

Prostřednictvím této advokátní kanceláře jsem řešil vymáhání dlužné částky po dlužníkovi. Oceňuji korekní jednání a bezvadnou právní pomoc. Komunikace probíhala operativně online, což při mém pracovním zatížení představovalo významnou časovou úsporu. Služby advokátní kanceláře můžu doporučit, a to i pro velmi příznivé podmínky pokud jde o odměnu.

MUDr. Luděk Dujka, Nový Jičín /

Tuto advokátní kancelář mohu určitě doporučit. Jako živnostník jsem se na ně obrátil ve věci řešení některých pohledávek po splatnosti. Vyřízení proběhlo online. S výsledkem i s přístupem maximální spokojenost.

Josef Sukup, Luhačovice /

Budete-li potřebovat pomoci s platebními rozkazy, obraťte se na tuto kancelař. Pomohla mi úspěšně už dvakrát. Můžu jen a jen doporučit!

Antonín Barborák, Jihomoravský kraj /

Tato advokátní kancelář mi vyřizuje pohledávku. Jsem s ní velice spokojený. Doporučuji všem.

Jiří Glasa, Ostrava /

S touto advokátní kanceláří spolupracujeme dlouhodobě z hlediska právních služeb, jak pokud jde o různé smlouvy aj. právní věci, tak i pokud jde o vymáhání pohledávek po splatnosti. Doporučujeme.

RUDOLF lešení s.r.o., Zlínsko /

S touto AK spolupracujeme jak ve věcech veškerých typů smluv, tak i v soudních sporech a při vymáhání pohledávek po splatnosti. AK pracuje profesionálně a operativně, jsme spokojeni již řadu let.

Starojicko, a.s., okr. Nový Jičín /

Jsem maximálně spokojený s touto kanceláří. Obrátil jsem se na ni ohledně vymožení pohledávky. Jednání perfektní, ihned zpětná vazba pomocí mail, vždy jsem byl informován na dotaz obratem. Velké plus bylo hlavně, že jsem nemusel nic platit předem, ale až po úspěšném vymožení. Tuto advokátní kancelář opravdu všem doporučuji.

Jiří Stuchlík, Valašské Meziříčí /

Tato AK pro naši společnost mj. řeší i pohledávky po splatnosti. Se spoluprací jsme spokojeni.

So group s.r.o., Zlínsko /

Tato advokátní kancelář poskytuje naší společnosti právní služby dlouhodobě, mj. i v oblasti vymáhání pohledávek. Se spoluprací jsme maximálně spokojeni. Vše probíhá online, vzdálenost není problém. Můžeme vřele doporučit.

Areál Kahan s.r.o., Ostravsko /

Reference - zkušenosti klientů advokat-zlinsko.cz na profilu AK na GOOGLE.CZ naleznete ZDE, a to v sekci "Recenze". Reference - zkušenosti klientů advokat-zlinsko.cz na profilu AK na FIRMY.CZ naleznete ZDE, a to v části "Jak lidé hodnotí tuto firmu". Reference - zkušenosti klientů advokat-zlinsko.cz profilu AK na FACEBOOK.COM naleznete ZDE, a to v sekci "Hodnocení".

Reference klientů AK / , , ,

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ


kontakt

608 979 055

Tento kontaktní formulář slouží k zadání a zodpovězení zj.:


  • dotazů k bližším podmínkám a k cenové nabídce požadované či zamýšlené právní služby,
  • dotazů k tématům vymáhání pohledávek nebo převodů nemovitostí v rámci ON-LINE PRÁVNÍ PORADNYOdesláním formuláře berete na vědomí a souhlasíte s těmito podmínkami a poučením.

Jedná-li se o uvedený typ dotazu, pak odpovídáme většinou do následujícího pracovního dne.

Tyto dotazy jsou samozřejmě nezávazné a bezplatné. Nejsou zveřejňovány a podléhají mlčenlivosti AK.

Prohlédněte si příp. také sekci ČASTÉ OTÁZKY KLIENTŮ nebo VZKAZY - REFERENCE KLIENTŮ.

EXEKUČNÍ NÁVRH PRO DLUH Z ROZSUDKU, PLATEBNÍHO ROZKAZU ČI NOTÁŘSKÉHO ZÁPISU S DOLOŽKOU PŘÍMÉ VYKONATELNOSTI I BEZ NUTNOSTI PLATBY PŘEDEM

 

Vymáhání dluhů v exekuci prostřednictvím naší AK je možno v celé řadě případů realizovat i bez plateb na odměnu předem a ta se platí až po úspěšném vymožení

 

V mnoha případech je možné řešení pohledávky či pohledávek v exekučním řízení (zahájení prostřednictvím exekučního návrhu – návrhu na nařízení exekuce) i zcela bez záloh na odměnu naší AK předem a ta je hrazena až po úspěšném vymožení pohledávky v exekučním řízení soudním exekutorem. Nemusíte tak využívat různé obecné vzory, u nichž nemáte ani jistotu, jak bude věc dále pokračovat.

 

NÁVRH NA NAŘÍZENÍ EXEKUCE PROSTŘEDNICTVÍM NAŠÍ AK ONLINE – PO CELÉ ČR

 

Vymáhání pohledávek v rámci exekuce na základě exekučního návrhu – návrhu na nařízení exekuce, lze realizovat bez ohledu na vzdálenost klienta po celé ČR

 

Vymáhání pohledávek tvoří jednu z našich nejčastějších agend. Řešení svých pohledávek naší AK svěřují s důvěrou jak občané v případech jednotlivých pohledávek (např. půjčky, nároky ze smluv apod.), tak i podnikatelé a firmy, které řeší běžně více pohledávek z obchodního styku.

 

Spolupracujeme s dlouhodobě prověřenými a efektivními exekutorskými úřady, které mají působnost v rámci celé ČR. Nikoliv každý soudní exekutor postupuje stejným způsobem, když z tohoto hlediska hrají významnou roli právě konkrétní zkušenosti advokátní kanceláře s dosavadním řešením pohledávek v exekučním řízení.

 

Zajištění exekuce prostřednictvím návrhu na nařízení exekuce – exekučního návrhu je možné podle povahy věci i tzv. na dálku – online po celé ČR.

 

Kontaktujte nás tedy pokud máte zájem vymoci prostřednictvím soudního exekutora pohledávku, kterou máte pravomocně přiznánu exekučním titulem. Např. soudním rozsudkem či platebním rozkazem, případně podloženou notářským zápisem s doložkou přímé vykonatelnosti.

 

EXEKUCE – DALŠÍ INFORMACE

 

Exekučně – prostřednictvím soudního exekutora, je možno vymáhat po zahájení exekučního řízení po podaném návrhu na nařízení exekuce (exekučním návrhu) pohledávky z tzv. vykonatelných exekučních titulů, tedy např. :

 

• soudní rozhodnutí – zj. civilní, ale i trestní, pokud přiznávají např. náhradu škody
• rozhodčí nálezy
• notářské zápisy s přímou vykonatelností
• rozhodnutí orgánů veřejné správy vč. pokut v přestupkových řízeních

 

Pokud tedy máte např. pravomocný rozsudek soudu či platební rozkaz, anebo notářský zápis s přímou vykonatelností, přiznávající určitou částku proti dlužníkovi a dlužník tuto povinnost i přesto nesplnil, je dalším krokem pověření soudního exekutora za účelem vymožení takové pohledávky prostřednictvím návrhu na nařízení exekuce – exekučního návrhu.

 

Za poměrně nesmyslné považujeme v takovéto fázi zmocňovat vymáhací či inkasní agenturu, neboť ta nemá ani minimum zákonných pravomocí, které má vůči dlužníkovi právě soudní exekutor.

PRÁVNÍ SLUŽBY ONLINE

Darovací smlouva

Kupní smlouva

Kontrola smlouvy

Smlouva směnná

Spoluvlastnictví

Převody nemovitostí

Vymáhání pohledávek

Exekuční návrh

Platební rozkaz

Upomínka - vzor

Uznání dluhu - vzor

Právní služby - firmy

Právní služby - reality

Obchodní smlouvy

Rozvod a SJM