VĚCNÉ BŘEMENO – SMLOUVA

SLUŽEBNOST UŽÍVÁNÍ, INŽENÝRSKÉ SÍTĚ, CESTY aj.

POTŘEBUJETE SMLOUVU O VĚCNÉM BŘEMENU?

ZAJÍMÁ VÁS POSTUP NEBO CENA?

NEZÁVAZNĚ NÁS KONTAKTUJTE ONLINE

ONLINE CHAT

PROČ SMLOUVA O VĚCNÉM BŘEMENU PROSTŘEDNICTVÍM NAŠÍ AK ONLINE

ONLINE smlouva od advokáta
PRO KLIENTY Z CELÉ ČR
z pohodlí domova

FÉROVÉ a předem jasné CENY
platba až obdržíte smlouvu
KLADNÉ RECENZE klientů níže

BEZ RIZIKA VZORŮ z internetu
ODBORNĚ a na míru
právně kvalitně a S JISTOTOU

CENA SMLOUVY O VĚCNÉM BŘEMENU

Smlouva o služebnosti bydlení a užívání

3.000 Kč

cena včetně DPH, formuláře návrhu na vklad a konzultací

Advokátní kancelář Vám v případě zájmu zpracuje a připraví online právně kvalitní: 

smlouvu o zřízení nebo zrušení věcného břemene – služebnosti užívání a/nebo bydlení

smlouvu o zřízení nebo zrušení věcného břemene inženýrské sítě nebo stezky a cesty 

Věcné břemeno – služebnost užívání a/nebo bydlení se nejčastěji využívá spolu s darovací smlouvou, kdy se např. rodiče rozhodnou darovat svoji nemovitost svému synovi či dceři, ale současně chtějí mít zajištěno právo bydlení bezplatně až do smrti ve stejné nemovitosti. Tedy aby jim nehrozilo, že by nemohli nemovitost dále užívat po právní stránce, pokud již nebudou vlastníky nemovitosti. Věcné břemeno lze případně také kombinovat s tzv. zákazem zcizení a zatížení, kdy po dobu života dárce obdarovaný nesmí nemovitost zcizit, tj. prodat či darovat dále, anebo zatížit, ať již zástavním právem nebo jiným věcným břemenem.

Věcné břemeno – služebnost inženýrské sítě zakládá právo vlastním nákladem a vhodným i bezpečným způsobem zřídit na služebném pozemku nebo přes něj vést vodovodní, kanalizační, energetické nebo jiné vedení, provozovat je a udržovat. Využívá se kupř. tedy v situaci, kdy potřebujete přes cizí pozemek vést ke svému domu např. přípojku vodovodu, plynu apod.

Věcné břemeno – služebnost stezky a cesty zakládá právo chodit nebo jezdit po cizím – služebném pozemku, tedy zajišťuje přístup např. k vlastnímu pozemku tam, kde přístup či příjezd je možný jen přes cizí sousední pozemek ve vlastnictví jiného vlastníka.

Služebnost obecně je povinnost vlastníka věci, aby strpěl nebo se zdržel určité činnosti, kterou by bez existence služebnosti tolerovat nemusel.

RECENZE

Vynikající
Na základě 84 hodnocení
Veronika Radošová
Veronika Radošová
Přišel mi dopis XXlet starý už jsem vůbec nevěděla že jsem si kdysi něco půjčovala a chtěli po mně zaplatit do 14ti dnů a tahle firma se o všechno postarala a za to jim patří velký dík,protože v dnešní době každý kouká sám na sebe a každý chce něco za něco a tohle mně velice mile překvapilo.Prostě děkuji
Martin Dyba
Martin Dyba
Rád bych poděkoval JUDr. Petru Hradilovi za vypracování kupní a darovací smlouvy s výmazem věcného břemene v jedné smlouvě a s vypracováním vkladu do katastru nemovitostí. Vše dopadlo na jedničku a ačkoliv jsem měl zprvu trochu nedůvěru k využití právních služeb jen prostřednictvím e-mailu a telefonu, mé obavy nebyly v tomto případě na místě. Jednání bylo velmi vstřícné, vše mi bylo podrobně vysvětleno. Služby této advokátní kanceláře mohu všem vřele doporučit.
Petr Holanek
Petr Holanek
Všem vřele doporučuji tuto advokátní kancelář. Povedlo se jim zachránit mi peníze a za to jsem jim velice vděčný!! Ještě jednou moc děkuji za pomoc!!
Filip Rataj
Filip Rataj
Práce AK je velice profesionální. Jejich reakce rychlé. Celý proces nám podrobně vysvětlili a díky jimi připraveným dokumentům proběhla veškerá administrativa hladce. Rozhodně mohu doporučit a v případě budoucích právních úkonů vím na koho se budu obracet. 100%.
Lucie Havlíková
Lucie Havlíková
Pan advokát byl velice ochotný, vše nám vysvětlil, zařídil a sepsal. Věnoval se nám i mezi vánočními svátky a po Novém roce vše jen dokončil podle našich požadavků. Mockrát děkujeme za rychlé a bezproblémové vyřízení přepisu nemovitosti a všem doporučujeme.
Miroslav Fučík
Miroslav Fučík
Chtěl bych poděkovat za perfektní vypracování darovací smlouvy.Na katastru nemovitostí proběhlo vše bez problémů.Advokátní kancelář určitě doporučuji.
Tomáš Červenka
Tomáš Červenka
SKVĚLÉ SLUŽBY! Po naší prosbě o rychlé vyhotovení smluv jsme byli ujištěni, že udělají maximum. Následně jsme vše, co jsme potřebovali, dostali ještě dříve, než bylo slíbeno a ve špičkové kvalitě. Doplňující dotazy obratem zodpověděli a přidali soupis následujícího postupu. Děkujeme a jednoznačně doporučujeme!

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.

Kontaktní formulář slouží k dotazům k právním službám online, které na webu nabízíme. Jedná-li se o uvedený typ dotazu, pak odpovídáme většinou do následujícího pracovního dne. Tyto dotazy jsou nezávazné a bezplatné. Nejsou zveřejňovány a podléhají mlčenlivosti. Odesláním formuláře berete na vědomí tyto podmínky a poučení.

ZAJÍMAJÍ VÁS BLIŽŠÍ PODMÍNKY ČI PŘESNÁ CENOVÁ NABÍDKA?

NEZÁVAZNĚ NÁS KONTAKTUJTE

608 979 055 | ONLINE CHAT | SEKRETARIAT@ADVOKAT-ZLINSKO.CZ