Close
ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ - Mgr. Zdeněk RUMPLÍK |

SLAVIČÍN - VALAŠSKÉ KLOBOUKY

Mgr. Zdeněk RUMPLÍK

advokát

JUDr. Petr HRADIL

právník

Založení s.r.o. ve Zlínském kraji – zprostředkování notáře ve Zlíně

 

Advokátní kancelář připraví a zprostředkuje u notáře dokumenty nezbytné pro založení a vznik společnosti s ručením omezeným, které zajistí založení s.r.o. a jeho zápis do obchodního rejstříku:

 

• společenskou smlouvu ve formě notářského zápisu
• návrh na zápis společnosti do obchodního rejstříku / přímý zápis notářem
• související potřebné dokumenty

 

Zastoupení společníků či společníka na zakládající valné hromadě u notáře ze strany advokátní kanceláře se realizuje na základě plné moci. V rámci plné moci jsou uděleny advokátní kanceláři také závazné instrukce, např. ohledně názvu a sídla společnosti, společníků a jejich podílů, jednatelů a jejich jednatelských oprávnění apod.

 

Uvedená nabídka platí výlučně jen pro Zlínský kraj. Případně můžeme také zprostředkovat přímo notáře ve Zlíně těm zájemcům, kteří si celý proces chtějí vyřídit sami.

 

Založení a vznik s.r.o. je v současnosti otázkou dnů, nikoliv měsíců jako kdysi v minulosti. Od 1.1.2014 přitom základní kapitál v s.r.o. může být již od 1,- Kč. Proto považujeme založení s.r.o. za vhodnější než koupi již existující společnosti (tzv. ready-made), u níž je třeba měnit mj. název, sídlo, společníky, jednatele apod. To mnohdy nemusí působit důvěryhodně vůči obchodním partnerům a někdy může zde být také riziko existence dluhů takové společnosti.

 

Zakládám SRO : krok za krokem

 

 

reference
S touto AK spolupracujeme dlouhodobě v oblasti zj. smluv a jiných dokumentů naší firmy obchodněprávního charakteru, ve věci řešení a vymáhání pohledávek po splatnosti a právního poradenství. Se spoluprací jsme přitom velmi spokojeni.

So group s.r.o., Vizovice /

Tato advokátní kancelář poskytuje naší společnosti právní poradenství dlouhodobě, zj. v oblasti přípravy a revizí smluvních dokumentů a řešení pohledávek. Se spoluprací jsme maximálně spokojeni. Služby jsou rychlé, precizní a většinou online, vzdálenost není problém. Můžeme vřele doporučit.

Areál Kahan s.r.o., Ostrava /

S touto advokátní kanceláří spolupracujeme dlouhodobě z hlediska právních služeb a poradenství např. ve věcech tvorby a revizí obchodních aj. smluv, řešení a vymáhání pohledávek po splatnosti aj. V tomto směru jsme s AK velmi spokojeni.

RUDOLF lešení s.r.o., Fryšták /

Se spoluprací s touto AK jsme spokojeni. Řeší pro nás různé smlouvy, pohledávky i další právní poradenství. Vše lze přitom většinou zcela bez problémů vyřídit i online. Můžeme doporučit.

VT stav, s.r.o., okr. Zlín /

S touto AK naše firma spolupracuje mnoho let a jsme velice spokojení. Díky profesionálnímu přístupu jsou naše požadavky vyřízené vždy ve velmi krátké době. Oceňujeme perfektní vyřízení všech našich potřeb, např. vypracování smluv, vymáhání pohledávek, kvalitní právní poradenství.

Valašskokloboucké služby s.r.o., Zlínsko /

S touto advokátní kanceláří spolupracujeme dlouhodobě. Využíváme jejích právních služeb a zastupování při soudních sporech, které byly zatím vždy dořešeny k naší spokojenosti. AK pro naši společnost úspěšně řeší vymáhání pohledávek, vypracovává a reviduje kupní aj. smlouvy v rámci obchodních vztahů, smlouvy o převodech nemovitostí, nájemní a pachtovní smlouvy na zemědělské pozemky. Pracují profesionálně a operativně.

Starojicko, a.s., Starý Jičín-Jičina /

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ


kontakt

608 979 055

Tento kontaktní formulář slouží k zadání a zodpovězení zj.:


  • dotazů k bližším podmínkám a k cenové nabídce požadované či zamýšlené právní služby,
  • dotazů k tématům vymáhání pohledávek nebo převodů nemovitostí v rámci ON-LINE PRÁVNÍ PORADNYOdesláním formuláře berete na vědomí a souhlasíte s těmito podmínkami a poučením.

Jedná-li se o uvedený typ dotazu, pak odpovídáme většinou do následujícího pracovního dne.

Tyto dotazy jsou samozřejmě nezávazné a bezplatné. Nejsou zveřejňovány a podléhají mlčenlivosti AK.

Prohlédněte si příp. také sekci ČASTÉ OTÁZKY KLIENTŮ nebo VZKAZY - REFERENCE KLIENTŮ.

PRÁVNÍ SLUŽBY ONLINE

Darovací smlouva

Kupní smlouva

Kontrola smlouvy

Smlouva směnná

Spoluvlastnictví

Převody nemovitostí

Vymáhání pohledávek

Exekuční návrh

Platební rozkaz

Upomínka - vzor

Uznání dluhu - vzor

Právní služby - firmy

Právní služby - reality

Obchodní smlouvy

Rozvod a SJM